wersje językowe:

LOGOWANIE / REJESTRACJA

Jeśli chcesz czynnie uczestniczyć w naszym forum zarejestruj się. Wystarczy poniżej wpisać wymagane dane a następnie odebrać maila i kliknąć w przesłany link aktywacyjny.

WPISZ LOGIN
WPISZ HASŁO

Rejestracja na forum »

O PROJEKCIE

Pętla Żuławska to atrakcyjna turystycznie i przyrodniczo droga wodna łącząca ze sobą szlaki wodne Wisły, Martwej Wisły, Szkarpawy, Wisły Królewieckiej, Nogatu, Wisły Śmiałej, Wielkiej Świętej... więcej »

NIEZBĘDNIK

Pętla Żuławska to atrakcyjna turystycznie i przyrodniczo droga wodna łącząca ze sobą szlaki wodne Wisły, Martwej Wisły, Szkarpawy, Wisły Królewieckiej, Nogatu, Wisły Śmiałej, Wielkiej Świętej... więcej »

FORUM » TEMATY » POSTY

Temat: Marina w Kątach Rybackich

Post

autor

Dodane: 2014-08-08, godz. 09:56:08

Pierwszy raz w tym sezonie odwiedziłem marinę w Katach Rybackich. Piękna, nowa. Nowiutkie sanitariaty z lśniącymi muszlami i pisuarami. Hi Live po prostu. Czar prysł gdy ok godz. 21 zapragnąłem skorzystać z chwili samotności w wc. Jasny szlag mnie trafił - było zamknione na amen do 6 lub 7 rano !!!!. Operatorzy Żuławskich Marin JAJA SE ROBICIE. W porcie wszystkie miejsca zajęte przez żeglarzy. Spóźnione jachty cumują przy starej rybackiej części portu. Trwają wieczorne żeglarskie spotkania. A PO 20 NIE MA GDZIE ZROBIĆ KUPY !!!. Zróbcie coś z tym bo wstyd na całą Unię, która nam to sfinansowała. Howgh !!!

krzychp

Dodane: 2019-06-14, godz. 13:18:06

Byłem w Kątach Rybackich na początku czerwca 2019. KATASTROFA. Po zacumowaniu i wniesieniu opłat, wykazałem chęć zatankowania wody. Okazało się, że nikt nie wie jak to się robi. Nie ma węża do wody ani hydrantów. Zaproponowano nam stary kanister 10l. i wózek którym mamy sobie wozić wodę na jacht. Obsługa portu twierdzi, że kończy im się umowa i nikt nie wie co dalej. Totalne jaja.

Jacek

Dodane: 2014-08-08, godz. 22:01:47

Kolego to i tak ciesz się że tylko to Cię spotkał. Zrób KUPĘ w Osłonce cena za tą przyjemność 22 zł. z czego 20 to zacumowanie. Albo w Rybinie. Ja powiem tak ; Panie Marszałku Struk zapraszam na łajbę popłyniemy 5 dni na pętli, jeśli po trzech dniach Pana szlak nie trafi stawiam KONIAK. Warunek, nikt o tym nie może wiedzieć że Pan płynie, oraz za nami popłyną dziennikarze, których zaproszę. Zapewniam Pana atrakcje murowane, rozrywka przednia. Na łajbie zimne Piwo i drinki z lodem zapewnione, ale brak WC i prysznica po to aby doświadczył Pan żeglarskiej przygody w wybudowanych pomostach - Bo to nie pory ani mariny, Spanie zapewnione na łajbie ale bez ochrony nocnej. I to by było na początek. Czekam na odpowiedz. I żadnego zastępcy czy pomocnika na rejs. Zapewniam iż wygląda to inaczej niż przypłynięcie jakimś tam stateczkem służbowym na taką sobie wizytę kurtuazyjną jak w Osłonce.

Zenon

« (1) »
Lipiec 2020
Nd Pon Wt Sr Czw Pt Sob
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
             

07

Lipiec 2020

Czy twoim zdaniem do pływania po Pętli Żuławskiej przydałaby się nowa aplikacja z nawigacją na telefon?

TAK (59%)

NIE (41%)

Jeżeli chcesz być informowany o różnych wydarzeniach oraz imprezach związanych z Pętłą Żuławską zapisz się do newslettera. Wpisz poniżej swój adres e-mail i dołącz do naszej bazy.

W każdej chwili możesz się wypisać z newslettera klikając w link znajdujący się w stopce nadesłąnego przez nas e-maila

POLITYKA PRYWATNOŚCI


Portal redagowany przez Departament Infrastruktury
Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w Gdańsku
e-mail: petla@pomorskie.eu

Komunikaty żeglugowe bieżące RZGW Gdańsk

(kliknij i zobacz aktualne)

Menu